VITAJTE VO SVETE

AUNAS s.r.o.

Už tisíc rokov existuje recept, ako si udržať dobrú náladu a pevné zdravie. Pre Fínov a iné národy nie je sauna len súčasťou ich životného štýlu a každodenného života, je to miesto zbavené rušivých vplyvov, ideálne k relaxácii a upevňovaniu zdravia. Všetky druhy sáun, fínska, parná aj infrasauna a ich kombinácie prinášajú tieto pôžitky.

O NÁS

Výrobe a montáži sáun sa venujeme od r.1991.Sme schopný realizovať od rodinných projektov až po verejné zariadenia všetkých záťaží.

Za dobu našej existencie sme zrealizovali viac ako 900 sáun, každá z nich je originálom spĺňajúcim predstavy investora, architekta a priestorových možností.

PONÚKAME VÁM TIETO

SAUNY

VAŠA VYSNÍVANÁ SAUNA NA MIERU PRE VÁS!

Nechajte sa rozmaznávať vo vlastnej saune či wellness zariadení. V spolupráci s projektantom alebo architektom Vám vieme navrhnúť a zrealizovať tie najvhodnejšie riešenia - od rodinných projektov až po verejné zariadenia všetkých záťaží.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre AUNAS s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.